Polska

Polska

Tutaj znajdą Państwo więcej informacji na temat działalności BMW Motorrad skierowanej do instytucji państwowych w Państwa kraju.

Ogólne

Dowiedz się więcej na temat motocykli specjalnych BMW Motorrad w Polsce.

Od ponad 87 lat BMW Motorrad specjalizuje się w produkcji solidnych pojazdów specjalnych najwyższej klasy o niezwykle szerokim zakresie zastosowań. Motocykle te używane są między innymi przez policję, jednostki straży pożarnej, służby eskortowe, służby zarządzania kryzysowego czy wojsko.

BMW Motorrad jako jeden z najstarszych producentów motocykli na świecie dzięki bogatemu doświadczeniu i unikalnym rozwiązanym technicznym może zaoferować doskonałe motocykle dedykowane do specjalnych zadań. Dzięki unikalnemu połączeniu osiągów, bezpieczeństwa, komfortu i użyteczności motocykle BMW nie tylko spełniają wymogi dotyczące pojazdów specjalnych, ale stają się ich wyznacznikiem. W Polsce motocykle BMW używane są przez różne rodzaje służb. Dzięki unikalnej ofercie motocykli, akcesoriów i wyposażenia kierowców stworzona została kompleksowa propozycja pozwalająca zaspokoić najbardziej wyszukane potrzeby. Doświadczenie i współpraca ze specjalistami w Polsce i na świecie umożliwiają nam przygotowanie specjalnych pojazdów spełniających najwyższe wymogi w praktycznie każdej dziedzinie służb specjalistycznych.